Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Prodejce svářecí techniky - Liberec

Lokalita Liberec a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti svářecí techniky a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce - Liberec

NÁPLŇ PRÁCE:

Akvizice nových klientů
Péče o stávající klienty
Zjišťování a rozšiřování obchodního potenciálů u zákazníků
Přímý kontakt se zákazníky
Poskytování poradenství zákazníkům
Vytváření cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby
Vedení záznamů o jednáních se zákazníky
Komunikace s dalšími odděleními firmy

POŽADUJEME:

Obchodního ducha - zkušenosti v oblasti obchodu podmínkou
SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
Vysoké komunikační a organizační schopnosti
ŘP skupiny B, aktivní řidič
Cílevědomost, orientaci na výsledky
Samostatnost, zodpovědnost
Aktivní a pozitivní přístup
Reprezentativní vystupování

NABÍZÍME:

Perspektivní zaměstnání s možností karierního růstu
Motivující příjem
Možnost odborného rozvoje
Sick days, příspěvek na stravování

V případě zájmu nám zašlete Vaše CV, my Vás kontaktujeme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Prodejce svářecí techniky - Liberec?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Veselá z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Prodejce svářecí techniky - Liberec

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.